Denne sida ser meget bedre ut i en nettleser som støtter webstandarder , men den er allikevel lesbar.






Medaljevinnere

Her kan du finne alle som har vunnet medaljer imesterskap.
Trykk på lenkene under så kommer du lett fram.


Søk etter medaljevinner

Skriv inn fornavnet eller deler av fornavnet til den personendu søker. Du vil da få henta ut alle medaljevinnere som har disse bokstavene etterkvarandre i fornavnet sitt.




Medaljer norgesmesterskap skiskyting for junior.

Her er en oversikt over alle medaljer i NM skiskyting for juniorer tatt av elever som går/har gått ved Meråker videregående skole og/eller NORD Universitet campus Meråker.

Tilsammen er det tatt 171 medaljer i NM skiskyting for juniorer av skolens elever

2019

Erlend HauanGullStafett
Oda Støen KolkinnSølvFellesstart
Oda Støen KolkinnSølvnormalprogram

2018

Oda Støen KolkinnSølvSprint
Oda Støen KolkinnSølvNormal
Sverre Dahlen AspenesBronseFellesstart
Oda Støen KolkinnBronseStafett
Adrian FløttumBronseStafett

2017

Oda Støen KolkinnBronseFellesstart

2016

Aleksander Morsund KarlsenGullNormalprogram
Aleksander Morsund KarlsenSølvStafett
Hilde EideSølvSprint
Hilde EideBronseStafett

2015

Andreas KvamGullNormalprogram
Aleksander Morsund KarlsenGullStafett
Hilde EideGullStafett
Lotte LieSølvNormalprogram
Håkon LivikSølvMix stafett
Hilde EideSølvSprint
Espen Tronsmo SonflåSølvStafett
Lotte LieSølvMix stafett
Sigve Gederaas DenstadSølvStafett
Sigrid LivikSølvFellesstart
Lotte LieSølvFellesstart
Håkon LivikSølvStafett
Sigve Gederaas DenstadSølvMix stafett
Kasper LieBronseFellesstart

2014

Lotte LieGullSprint
Sverre Dahlen AspenesGullFellesstart
Paula Friedericke HartmannGullNormalprogram
Sigrid LivikSølvFellesstart
Margrethe LillevoldSølvSprint
Sigrid LivikSølvSprint
Lotte LieSølvNormalprogram
Steinar RiksaasenSølvSprint
Paula Friedericke HartmannBronseMix stafett
Sverre Dahlen AspenesBronseMix stafett

2013

Lotte LieGullNormalprogram
Lotte LieGullSprint
Lotte LieGullFellesstart
Andreas KvamSølvSprint
Paula Friedericke HartmannBronseFellesstart

2012

Håkon LivikGullStafett
Lotte LieGullSprint
Espen Tronsmo SonflåGullSprint
Lotte LieGullNormalprogram
Espen Tronsmo SonflåGullStafett
Lotte LieSølvFellesstart
Eskil FladsrudSølvStafett
Hege Kne GalåenBronseNormalprogram

2011

Håkon LivikGullNormalprogram

2010

Ada RingenGullStafett
Elise RingenGullStafett
Synnøve SolemdalGullNormalprogram
Kim Andre LangørgenGullNormalprogram
Kim Andre LangørgenGullSprint
Elise RingenGullSprint
Ane Skrove NossumGullStafett
Sigurd HovSølvStafett
Elise RingenSølvNormalprogram
Johan Saur KilskarSølvNormalprogram
Kim Andre LangørgenBronseStafett
Are Gederås DenstadBronseStafett

2009

Kim Andre LangørgenGullFellesstart
Elise Jørstad SandvikBronseFellesstart
Martin AndersenBronseSprint

2008

Elise RingenGullStafett skiskyting
Eirik Frøseth SolheimGullStafett skiskyting
Elise Jørstad SandvikGullStafett skiskyting
Elise RingenGullNormalprogram skiskyting
Synnøve SolemdalGullSprint
Ada RingenGullStafett
Synnøve SolemdalGullFellesstart skiskyting
Elise Jørstad SandvikGullSprint
Martin AndersenSølvFellesstart skiskyting
Elise Jørstad SandvikSølvNormalprogram skiskyting
Elise Jørstad SandvikSølvFellesstart skiskyting
Elise RingenSølvSprint
Eirik Frøseth SolheimSølvNormalprogram skiskyting
Ada RingenBronseSprint

2007

Elise Jørstad SandvikGullFellesstart skiskyting
Elise RingenGullSprint skiskyting
Elise Jørstad SandvikGullNormalprogram skiskyting
Elise Jørstad SandvikSølvSprint
Kim Andre LangørgenSølvSprint
Ada RingenSølvFellesstart skiskyting
Ada RingenBronseStafett skiskyting
Elise Jørstad SandvikBronseStafett
Elise RingenBronseStafett skiskyting
Elise RingenBronseFellesstart skiskyting

2006

Elise RingenGullFellesstart skiskyting
Elise RingenBronseNormalprogram skiskyting
Elise RingenBronseSprint skiskyting

2005

Elise Jørstad SandvikSølvNormalprogram skiskyting
Elise Jørstad SandvikSølvSprint

2004

Mona Neslien NordliJaktstart
Guro RaaenNormalprogram skiskyting
Vegard JørstadJaktstart
Guro RaaenSprint skiskyting

2003

Sveinung Hestad StrandGullStafett skiskyting
Berit NorstadSølvSprint skiskyting
Kari Henneseid EieBronseSprint skiskyting
Kari Henneseid EieBronseNormalprogram skiskyting
Mona Neslien NordliBronseJaktstart
Sveinung Hestad StrandBronseSprint skiskyting

2002

Berit NorstadGullSprint skiskyting
Kari Henneseid EieGullNormalprogram skiskyting
Berit NorstadSølvNormalprogram skiskyting
Sveinung Hestad StrandSølvSprint skiskyting
Sveinung Hestad StrandSølvNormalprogram skiskyting
Mona Neslien NordliBronseStafett skiskyting

2001

Vegard BitnesGullSprint skiskyting
Tora BergerGullStafett
Tora BergerGullSprint
Tora BergerGullJaktstart
Knut Erik NestebySølvNormalprogram skiskyting
Berit NorstadBronseSprint

2000

Sveinung Hestad StrandGullNormalprogram skiskyting
Tora BergerGullJaktstart
Sveinung Hestad StrandGullJaktstart
Tora BergerGullSprint skiskyting
Tom Reinert JohansenGullStafett skiskyting
Gunnhild WaalGullStafett skiskyting
Hans Martin GjedremGullSprint skiskyting
Tora BergerGullStafett skiskyting
John Ola UlsetGullNormalprogram skiskyting
Sveinung Hestad StrandSølvStafett skiskyting
Berit NorstadSølvSprint skiskyting
John Ola UlsetSølvJaktstart
Berit NorstadSølvJaktstart
Sveinung Hestad StrandSølvSprint skiskyting
Berit NorstadSølvNormalprogram skiskyting
Hans Martin GjedremBronseStafett skiskyting
John Ola UlsetBronseStafett skiskyting
Gunnhild WaalBronseSprint skiskyting
Hans Martin GjedremBronseNormalprogram skiskyting
Berit NorstadBronseStafett skiskyting
Gunnhild WaalBronseJaktstart
Hans Martin GjedremBronseJaktstart
Tora BergerBronseNormalprogram skiskyting
John Ola UlsetBronseSprint skiskyting

1999

Hans Martin GjedremSølvSprint skiskyting
Solveig KulsetSølvStafett skiskyting
Sanna SolbakkenSølvStafett skiskyting
Berit NorstadSølvSprint skiskyting
Anne IngstadbjørgSølvStafett skiskyting
Tora BergerBronseStafett skiskyting
Sveinung Hestad StrandBronseStafett skiskyting

1998

Hans Martin GjedremGullSprint skiskyting
Solveig KulsetSølvStafett skiskyting
Anne IngstadbjørgSølvStafett skiskyting
John Ola UlsetSølvNormalprogram skiskyting
Johan JørstadSølvSprint skiskyting
Solveig KulsetSølvNormalprogram skiskyting
Sanna SolbakkenSølvStafett skiskyting
Anne IngstadbjørgBronseSprint skiskyting

1997

Anne IngstadbjørgGullStafett skiskyting
Borghild HårstadGullStafett skiskyting
Ann Helen GrandeGullStafett skiskyting

1996

Eivind Arne BjaalandGullSprint
Sanna SolbakkenGullNormalprogram skiskyting
Torje HålandGullNormalprogram skiskyting
Eivind Arne BjaalandBronseStafett

1995

Eivind Arne BjaalandGullSprint
Eivind Arne BjaalandSølvNormalprogram

1994

Eivind Arne BjaalandGullNormalprogram
Eivind Arne BjaalandGullSprint

1993

Morten StenmoGullStafett skiskyting

1988

Tom Erik HendenGullStafett skiskyting
Tom Erik HendenSølvSprint
Morten StenmoBronseSprint