Denne sida ser meget bedre ut i en nettleser som støtter webstandarder , men den er allikevel lesbar.






Medaljevinnere

Her kan du finne alle som har vunnet medaljer imesterskap.
Trykk på lenkene under så kommer du lett fram.


Søk etter medaljevinner

Skriv inn fornavnet eller deler av fornavnet til den personendu søker. Du vil da få henta ut alle medaljevinnere som har disse bokstavene etterkvarandre i fornavnet sitt.




Medaljer norgesmesterskap skiskyting.

Her er en oversikt over alle medaljer i NM skiskyting tatt av elever som går/har gått ved Meråker videregående skole og/eller NORD Universitet campus Meråker.

Tilsammen er det tatt 111 medaljer i NM skiskyting av skolens elever

2019

Tonje Marie SkjelstadaasSølvnormalprogram
Lotte LieBronseFellesstart

2018

Lotte LieGullStafett
Tonje Marie SkjelstadaasGullStafett
Hilde EideBronseStafett

2017

Andreas KvamSølvStafett
Synnøve SolemdalBronseSprint
Synnøve SolemdalBronseJaktstart

2016

Andreas KvamGullStafett
Synnøve SolemdalGullJaktstart
Synnøve SolemdalGullSprint
Andreas KvamSølvMix-stafett
Synnøve SolemdalSølvFellesstart
Mari MuanSølvMix-stafett

2015

Ane Skrove NossumBronseStafett
Lotte LieBronseStafett
Tonje Marie SkjelstadaasBronseStafett

2014

Tora BergerGullStafett
Tora BergerGullFellesstart
Tora BergerGullSprint
Tora BergerSølvNormalprogram

2013

Tora BergerGullNormalprogram
Tora BergerGullJaktstart
Synnøve SolemdalSølvSprint
Tora BergerBronseStafett

2012

Tora BergerGullFellesstart
Tora BergerGullNormalprogram
Tora BergerGullStafett
Tora BergerGullSprint
Synnøve SolemdalSølvFellesstart
Synnøve SolemdalSølvNormalprogram
Synnøve SolemdalSølvSprint
Ane Skrove NossumBronseNormalprogram

2011

Tora BergerGullNormalprogram
Tora BergerGullSprint
Tora BergerGullJaktstart
Tora BergerSølvStafett
Synnøve SolemdalSølvSprint

2010

Tora BergerGullFellesstart
Hans Martin GjedremGullNormalprogram
Tora BergerGullNormalprogram
Ada RingenSølvStafett
Tora BergerSølvSprint
Ane Skrove NossumSølvStafett
Anne IngstadbjørgSølvStafett
Synnøve SolemdalBronseSprint
Ada RingenBronseFellesstart

2009

Tora BergerGullNormalprogram
Tora BergerSølvJaktstart
Anne IngstadbjørgSølvNormalprogram
Tora BergerSølvStafett
Kari Henneseid EieBronseSprint
Kari Henneseid EieBronseJaktstart

2008

Tora BergerGullSprint
Tora BergerGullJaktstart
Ada RingenBronseStafett
Elise RingenBronseStafett
Elise Jørstad SandvikBronseStafett
Tora BergerBronseNormalprogram skiskyting
Sveinung Hestad StrandBronseStafett

2007

Ada RingenGullStafett skiskyting
Elise RingenGullStafett skiskyting
Hans Martin GjedremGullFellesstart skiskyting
Tora BergerGullNormalprogram skiskyting
Anne IngstadbjørgGullStafett skiskyting
Anne IngstadbjørgSølvNormalprogram skiskyting
Anne IngstadbjørgSølvJaktstart
Anne IngstadbjørgBronseSprint skiskyting

2006

Tora BergerSølvSprint skiskyting
Tora BergerSølvFellesstart skiskyting
Tora BergerSølvStafett skiskyting
Tora BergerSølvNormalprogram skiskyting
Kari Henneseid EieBronseNormalprogram skiskyting

2005

Hans Martin GjedremGullNormalprogram skiskyting
Tora BergerSølvNormalprogram skiskyting
Tora BergerSølvStafett skiskyting
Kari Henneseid EieBronseStafett skiskyting
Berit NorstadBronseStafett skiskyting
Tora BergerBronseFellesstart skiskyting

2004

Anne IngstadbjørgGullNormalprogram skiskyting
Tora BergerGullStafett skiskyting
Ann Helen GrandeBronseJaktstart

2003

Ann Helen GrandeBronseStafett skiskyting
Anne IngstadbjørgBronseStafett skiskyting

2002

Tora BergerGullFellesstart skiskyting

2001

Tora BergerSølvStafett skiskyting
Ann Helen GrandeBronseFellesstart skiskyting

2000

Audun Foss KnutsenGullStafett skiskyting
Tora BergerSølvStafett skiskyting
Solveig KulsetBronseStafett skiskyting
Ann Helen GrandeBronseFellesstart skiskyting
Anne IngstadbjørgBronseStafett skiskyting
Ann Helen GrandeBronseStafett skiskyting

1999

Anne IngstadbjørgGullStafett skiskyting
Sanna SolbakkenGullStafett skiskyting
Ann Helen GrandeGullStafett skiskyting
Audun Foss KnutsenBronseStafett skiskyting

1998

Audun Foss KnutsenGullStafett skiskyting
Sanna SolbakkenBronseStafett skiskyting
Ann Helen GrandeBronseStafett skiskyting
Sanna SolbakkenBronseLag skiskyting
Solveig KulsetBronseStafett skiskyting
Anne IngstadbjørgBronseLag skiskyting
Solveig KulsetBronseLag skiskyting

1997

Audun Foss KnutsenGullLag skiskyting
Anne IngstadbjørgSølvLag skiskyting
Solveig KulsetSølvLag skiskyting
Ann Helen GrandeSølvLag skiskyting

1993

Jorid Grut MelandGullLag
Tom Erik HendenGullStafett skiskyting

1990

Tom Erik HendenSølvStafett skiskyting