Denne sida ser meget bedre ut i en nettleser som støtter webstandarder , men den er allikevel lesbar.


Resultater fra testløyper

Meråker Videregående Skole og NORD Universitet campus Meråker




Søk etter person

Skriv inn fornavnet eller deler av fornavnet til den personen du søker. Du vil da få henta ut alle som har disse bokstavene etter kvarandre i etternavnet sitt.

Ta kontakt

Har du kommentarer eller spørsmål. så kjør iveg her!


Best gjennom tidene

Staketest
Kvinner 20 år

NrNavnTidÅrstall
1Marthe Kristoffersen4.462008
2Lotta Udnes Weng5.052015
3Alise Einmo5.082017
4Jogscha Abderhalden (SUI)5.092019
5Tiril Udnes Weng5.162015
6Kari Vikhagen Gjeitnes5.172004
7Malin Einmo5.182019
8Ragnhild Mogstad5.252018
9Julie Myhre5.262015
10Astrid Stav5.282018
Silje Storaa5.282019
12Hanne Skulbru5.292017
13Charlotte Myhre5.312013
14Ingrid Mathisen5.332015
Kristine Svendsen Bruland5.332014
16Eirin Fuglem Renå5.352015
17Helene Dahlen Albertsen5.392013
Kristin Gausen5.392008
19Ingrid Løvbrøtte5.412008
20Guro Strøm Solli5.452002
Merete Myrseth5.452011
22Laura Caduff5.462017
23Emma Aasen Strømsnes5.512020
24Kirsten Amundsgård Hindhammer5.542008
25Linnea Halonen (FIN)5.562019
26Anja Fisher (SUI)5.572019
27Line Skjelstadaas5.582008
Nora Røtvei5.582019
29Vilde Burkhall5.592011
30Fang Wang (CHN)6.002019
31Stine Nicolaisen6.022019
32Tonje Knutzen6.032019
33Oda Støen Kolkinn6.062019
Mari Eide6.062008
35Ragnhild Wingan6.072016
36Katharina Brudermann (AUT)6.092018
Elisabeth Gjerde6.092007
38Sigrid Livik6.102016
39Marianne Roset6.112008
Andrine Daleng6.112020
Rebecka Oppigard6.112020
42Anne Maren Utne Belsby6.142008
Marthe Fiskvik6.142017
44Rebecca Lönnqvist6.152019
Frida Häggkvist (FIN)6.152019
46Lina Hultin (SWE)6.202010
47Anette Nilsen6.212019
48Hedda Aksnes6.222018
49Linnea Källbacka (FIN)6.232019
50Anniken Riksaasen6.242013
51Mari Muan6.252013
52Kristine Hokseng Øien6.262019
53Frida Achren (FIN)6.282019
Heidi Ramstad Brenna6.282004
55Sofie Nordsveen Hustad6.292015
56Sofia Haglund (FIN)6.322019
57Felicia Krook6.372019
58Ingeborg Smestu Holm6.402020
59Linnea Backman6.442019
60Ragne Rønning6.472008
61Ellen Back (FIN)6.522019
62Aud Øyen Halås6.562019
63Mari Sverdrup7.032015
Jia Qin (CHN)7.032018
65Julie Lenningsvik7.042019
Evelina Østerberg (FIN)7.042019
67Kristine Vognild7.102013
68Jone Aurora Renå7.112019
69Andrine Håstul Flom7.142018
70Paula Friedericke Hartmann7.192015
71Josefine Sundqvist (FIN)7.222019
72Solfrid Håbrekke7.242002
73Tonje Marie Skjelstadås7.272012
74Gunnhild Nicolaisen Drevland7.302009
75Heidi Bye7.322007
Anette Jensen7.322008
77Elisabeth Jenssen7.422009
78Ane Solberg7.432018
79Tine Marit Renå8.122014
80Aase Riise Rosvoll8.402016
81Lisa Renå8.522020
82Andrine Green9.082018
83Maja Berg9.272007
84Synne Flotten10.372016